Imieniny

Pomysły na prezenty imieninowe

W polskiej tradycji imieniny to uroczystość, którą hucznie świętujemy. Solenizant może liczyć na szerokie grono gości, miłe życzenia i sympatyczne prezenty. I tu pojawia się problem.

Wybór prezentu, nawet dla najbliższych, niejednokrotnie sprawia nam spore trudności. Oczywiście zawsze możemy zdecydować się na standardowe kwiaty lub alkohol, jednak wątpliwe czy zaskoczą one solenizanta. Powinniśmy raczej wykazać się pomysłowością i poświęcić nieco więcej czasu na wybór naprawdę oryginalnego i niebanalnego prezentu, szczególnie, jeśli jubilat jest nam szczególnie bliski.

Duży wybór tego typu upominków znajdziemy w internecie. Za jego pośrednictwem możemy zaopatrzyć się na przykład w koszulkę z zabawnym napisem albo pojemnik na kostki lodu w kształcie igloo. Ogromną popularnością cieszą się też karnety na różnego typu usługi wręczane jako prezent imieninowy. Zależnie od upodobań solenizanta możemy ufundować mu lot spadochronem, wizytę dekoratora wnętrz czy też lekcję nurkowania. Taki niecodzienny upominek z pewnością sprawi mu o wiele więcej radości niż zwykły bukiet kwiatów czy nawet najbardziej wykwintny alkohol.

s